1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

 

Od 1 września Kancelaria zmieniła siedzibę, nowy adres to:
Plac Grzybowski 10/24 00-104 Warszawa

 

Notariusz

W swojej pracy notariusz Kalina Gołębiewska wykorzystuje wiedzę i zdobyte doświadczenie oraz dokłada wszelkiej staranności, by zyskać zaufanie klienta. Stara się do każdej sprawy podchodzić indywidualnie, gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę. Notariusz działa nie tylko w oparciu o literę prawa, ale również w zgodzie z zasadami etyki zawodowej.

Czym zajmuje się moja kancelaria

Dla naszych klientów sporządzamy akty notarialne, poświadczenia, wypisy, odpisy dokumentów i dokonujemy wielu innych czynności notarialnych np. umowy darowizny, sprzedaży lub zamiany nieruchomości, poświadczenie nabycia spadku i dział spadku, umowy spółek, zmiany umów, protokoły zgromadzeń i wiele innych. Notariusz Kalina Gołębiewska udziela porad i informacji dotyczących podejmowanych czynności notarialnych.

Siedziba

Kancelaria znajduje się w przedwojennej kamienicy w Śródmieściu, 900 metrów od Dworca Centralnego, na Placu Grzybowskim, pomiędzy skrzyżowaniami ulic Królewskiej z Marszałkowską i Świętokrzyskiej z Marszałkowską. Lokal znajduje się na I piętrze bez windy. Do kancelarii zapewniony jest dogodny dojazd komunikacją miejską, głównie dzięki bliskości stacji Metro Świętokrzyska (ok. 500 m.) Po wcześniejszym uzgodnieniu i jeśli wymagają tego specjalne okoliczności, oferujemy także możliwość dokonania czynności notarialnych w innym miejscu i poza godzinami urzędowania.