Nasze usługi

- Hosting stron WWW/Przechowywanie danych w chmurze - Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom odpowiedniej jakości hosting zarówno do tworzonych przez nas witryn, jak i witryn czy danych nie związanych z naszymi zleceniami. W celu ustalenia konkretnej ceny za usługę prosimy o kontakt i przedstawienie swoich oczekiwań dzięki czemu będziemy w stanie zaproponować Państwu najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania.

- Tworzenie stron WWW - Potrafimy stworzyć na zamówienie każdy rodzaj serwisu www. Od prostych stron wizytówek do sklepów internetowych. Każda tworzona przez nas strona jest na indywidualne zamówienie. Każde zamówienie konsultujemy z klientem by dobrze zrozumieć jego potrzeby oraz oczekiwania. Ponadto jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę przez nas stworzonej witryny łącznie z domeną (adresem) Państwa strony oraz hostingiem (miejscem gdzie dana strona jest przechowywana).

- Odzyskiwanie utraconych danych - Utracone dane to częsty problem zarówno firm jak i osób prywatnych. Dla firmy utrata danych klientów, umów w wersjach elektronicznych, bazy danych może nawet na miesiące sparaliżować działalność (notariusz który miał wiele wzorów aktów notarialnych lub kancelaria prawna która nie ma dostępu do danych klientów). Dla osoby prywatnej utrata kontaktów, zdjęć z wakacji, ślubu czy napisanej prawie pracy licencjackiej także może kosztować miesiące ponownej pracy lub być po prostu przykra. W związku z tym naszym klientom oferujemy usługę odzyskiwania danych z różnego rodzaju nośników m.in. pendrive, dyski twarde, karty pamięci czy też telefony. Czas i koszt usługi wyceniamy indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy. Diagnostykę wykonujemy bezpłatnie. Po przedstawieniu ceny mogą Państwo zdecydować czy chcą wykonywać daną usługę.
WAŻNE: Jeśli utracili Państwo dane z dysku niezależnie czy w wyniku uszkodzenia czy usunięcia prosimy danego urządzenia nie używać!!! Każde użycie zmniejsza szanse na odzyskanie Państwa danych oraz zwiększa koszt takiego procesu.

- Tworzenie oprogramowania - Jeśli poszukujesz oprogramowania dla swojej firmy czy aplikacji i nie znalazłeś na rynku nic co spełniałoby Twoje oczekiwania to dobrze trafiłeś. Jesteśmy w stanie stworzyć na zamówienie odpowiednie oprogramowanie które będzie spełniało oczekiwane funkcje oraz będzie dostosowane do potrzeb użytkownika. Oczywiście zależnie od złożoności zlecenie zaprojektowanie i stworzenie Twojego softu może zająć nawet kilka miesięcy czego należy mieć świadomość. W przypadku zainteresowania tą usługą prosimy o kontakt gdyż dokładniejszych informacji da się udzielić tylko po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta.

Informacje o firmie

Dlaczego współpracować właśnie z nami?
- Jakość obsługi - zawsze staramy się aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy grupą informatyków z doświadczeniem dzięki czemu radzimy sobie nawet z trudnymi lub nietypowymi zleceniami. O naszej obsłudze niech świadczy to że większość naszych klientów pochodzi z polecenia.
- Szybkość obsługi - w wielu dziedzinach nie ma czasu do stracenia. W związku z tym przy każdym zleceniu można z nami ustalać indywidualne terminy dzięki czemu jest szansa że obie strony będą usatysfakcjonowane.
- Cena - jak wiemy w biznesie nie można kierować się tylko ceną, jednakże dla każdego jest to istotny czynnik wpływający na wybór zleceniobiorcy. Staramy się aby nasze ceny były przystępne oraz atrakcyjne w stosunku do jakości naszej obsługi.

Kontakt

SG Technologies Klaudia Pośpiech

NIP: 1132427836

Nasza firma działa obecnie pod adresem: ul. Łukowska 9/159 04-029 Warszawa

E-mail: biuro@sgtechnologies.pl

Telefon: 600-602-004

Klientów zapraszamy na spotkanie lub kontakt telefoniczny.