icon1

Podstawową Sillex jest dystrybucja na rynku farmaceutycznym. W stałej ofercie handlowej posiadamy przeszło 4 tys. pozycji asortymentowych należących do różnych kategorii produktowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć niemal każdy podmiot działający w branży farmaceutyczno-medycznej. Jesteśmy otwarci na współpracę z producentami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi, w zakresie wprowadzania oraz dystrybucji nowych produktów na polskim rynku.

Posiadamy szeroką ofertę usług logistycznych dla farmacji związanych z transportem i wynajmem specjalistycznych powierzchni magazynowych. Prowadzimy również składy konsygnacyjne, składy celne, magazyn importera oraz wytwórnię produktów leczniczych.

DYSTRYBUCJA FARMACEUTYCZNA:

Kanał apteczny

Kanał apteczny

icon
Sprzedaż
Kanał apteczny
Sillex jest firmą z misją wspierania opieki farmaceutycznej. Budujemy z Partnerami dobre relacje biznesowe, oparte na tradycji oraz wzajemnym zaufaniu i szacunku.
Zobacz naszą ofertę!
Kanał hurtowy

Kanał hurtowy

icon
Sprzedaż
kanał hurtowy
Sillex zajmuje się dystrybucją produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych z krajów Unii Europejskiej oraz spoza UE.
Zobacz naszą ofertę!
Kanał szpitalny i Nzoz

Kanał szpitalny i Nzoz

icon
Sprzedaż
kanał szpitalny i nzoz
Dział Sprzedaży Szpitalnej w Siilex to zespół profesjonalnych specjalistów z długoletnim doświadczeniem i znajomością rynku oraz prawa farmaceutycznego.
Zobacz naszą ofertę!
Import docelowy

Import docelowy

icon
Na specjalne zamówienie
sprowadzamy leki z całego świata
Naszym atutem jest realizacja zamówień w drodze „importu docelowego” produktów medycznych posiadających pozwolenia na dopuszczenie do obrotu.
Zobacz nasza ofertę!
Wsparcie merytoryczne
Image

KorzystnyProgram Patronacki

Stworzony przez nas Program patronacki oferuje aptekom szerokie wsparcie merytoryczne gwarantując jednocześnie pełną niezależność.
Pełna niezależność
<

Usługi logistyczne

Hurtownie towarów obcych

Hurtownie towarów obcych

icon 6
hurtownie towarów obcych
Posiadamy koncesjonowane hurtownie towarów obcych przeznaczone do obrotu hurtowego produktami leczniczymi, w tym również środkami odurzającymi i psychotropowymi, wyrobami medycznymi, środkami spożywczymi specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementami diety.
Transport & dystrybucja

Transport & dystrybucja

icon 6
Transport & dystrybucja
Realizowany przez nas transport spełnia wszelkie wymogi związane z dystrybucją leków oraz innych produktów farmaceutycznych. Jesteśmy w stanie przygotować bardzo atrakcyjną ofertę logistyczną dla farmacji zarówno w zakresie dystrybucji towaru jak i obsługi ładunków powrotnych na terenie całego kraju.