Image

WarszawaSiedziba Firmy

SILLEX SP. Z O.O.

ul. Domaniewska 37/31 02-672 Warszawa

tel.:  733-436-436

fax: 

 

Zarząd Sillex Spółka z o.o. 
Przemysław Mućka - Prezes Zarządu

Sekretariat Zarządu
Kontakt dla Mediów
tel.: 733-436-436
fax:
e-mail: biuro@sillex.pl

Handel
Dyrektor ds. Handlu
Sekretariat
tel.: 795-005-429

Dział Sprzedaży
od pn. do pt. w godzinach 7:30 - 21:00
oraz w soboty w godzinach 10:00 - 15:00
e-mail: sprzedaz@sillex.pl

Infolinia hurt – tel.: 733 436 436
Zamówienia hurt – tel.: 733 436 436
Telemarketing – Hurt pracuje
od pn. do pt. w godzinach 9:00 - 17:00
e-mail: hurt@sillex.pl 

Przedstawiciele Handlowi
tel.: 505 257 857
od pn. do pt. w godzinach 8:00 - 20:00

Zamówienia szpitalne
tel.: 733-436-436
fax:
e-mail: przetargi@sillex.pl 

Dział Handlu Zagranicznego
tel.: 795 005 429 
e-mail: dhz@sillex.pl 

Dział Marketingu
e-mail: marketing@sillex.pl

Dział Zakupów
tel.:
e-mail: zakupy@sillex.pl

Dział Projektów Logistycznych
tel.: 536-110-451
e-mail: ajanowski@sillex.pl

Księgowość
Lidia Kardacz-Matuszkiewicz – Główny Księgowy Sekretariat
e-mail: ksiegowosc@sillex.pl 

Zasoby Ludzkie
tel.: 534 912 689
e-mail: praca@sillex.pl

Reklamacje
tel.: 536 110 451
fax:
e-mail: reklamacje@sillex.pl 
Plik do pobrania - Protokół zgłoszenia reklamacji

Zwroty handlowe
tel.: 536 110 451
fax:
e-mail: zwroty@sillex.pl 
Plik do pobrania - Protokół zgłoszenia zwrotu handlowego

Dział Jakości
536 110 451
e-mail: dzj@sillex.pl

Image

DziałProjektów Logistycznych

02-672 Warszawa,
ul. Domaniewska 37/31
e-mail: ajanowski@sillex.pl
 
Kierownik Hurtowni
Martyna Falkowska
01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 16
e-mail: mfalkowska@sillex.pl

Hurtownie towarów obcych
Kierownik: Anna Zdunowska - Geryk
01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 16
tel.: 22 634 02 65, 605 613 063
e-mail: azdunowska@sillex.pl

Składnica w Radomsku
Skład Celny
Kierownik: Marek Zalega
97-500 Radomsko, ul. Krasickiego 65
tel.: 44 682 24 40, 601 711 091
e-mail: mzalega@sillex.pl

Magazyn Importera
Kierownik: Imelda Młyńczak
97-500 Radomsko, ul. Krasickiego 65
tel.: 44 682 24 40, 605 608 708
e-mail: imlynczak@sillex.pl

Dział Dystrybucji i Infrastruktury
Kierownik: Rafał Król
01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 16
tel.: 22 634 01 35, 605 602 050
e-mail: rkrol@sillex.pl

Osoby Wykwalifikowane
Renata Piechorowska – Łyp
tel.: 44 682 24 40, 605 608 500
e-mail: rpiechorowska@sillex.pl